ProductTank Istanbul Meetup #19: Women in Product


Emekçi kadınların anıldığı Mart ayında, Türkiye’de ürün geliştirme alanında çalışan kadın PM arkadaşlarımızı ağırlayarak, biz de product management alanındaki güçlü kadınları konuk etmek istedik.

Aslı Sevinç ve Didem Daşgın’ın farklı dsiplinlerdeki deneyimlerini (marketplace, e-commerce ve startup), uzaktan çalışma sürecindeki deneyimlerini, yaklaşımlarını ve ekip halinde çalışmayı daha verimli hale getirebilmek için başvurdukları farklı yöntemleri üzerine keyifli bir sohbet bizleri bekliyor!

Ürün geliştirme süreçlerinden, bu süreçlerdeki rol ve sorumluluk dağılımlarına, uygulanan farklı yaklaşım ve metodlardan, uzaktan çalışma döneminin süreçlere etkilerine kadar pek çok farklı konuyu birlikte konuşma şansına sahip olacağız.

19:30 – 19:35 – Ptank Moderatör:

Ezgi Erdem Aytaç (Founder & Product Manager), Gingain

19:35 – 19:55 – Didem Daşgın (Product Owner), Beymen

Didem, Beymen Group’ta product owner olarak çalışıyor. Network ve Divarese markalarının ait olduğu Aymarka ekibinin bir parçası. Daha önceki hepsiburada ve n11 deneyimlerine de değinerek E-Ticaret dünyasındaki product yönetim süreçlerinden bahsedecek.

19:55 – 20:15 – Aslı Sevinç (Sr Lead, Product Design) , Atölye Ventures

Aslı, ATÖLYE Ventures’da Senior Lead olarak çalışıyor. Deneyim ve servis tasarımı, ürün yönetimi, girişimcilik, kolaylaştırıcılık ve eğitmenlik tecrübelerinden dolayı, kendini multidisipliner bir tasarımcı olarak tanımlıyor. Etkinlikte, ekibiyle beraber yeşerttikleri (uzaktan) çalışma kültüründen ve inovasyon odaklı ürün geliştirme yöntemlerinden bahsedecek ve deneyimlerini paylaşacak.

20:15 – 20:30 – Q&A

You May Also Like